Termoregulátor TF-H1

Vysoko kvalitný, zabudovaný, plne programovateľný termostat, vybavený digitálnym displejom a dotykovým ovládacím panelom. Podsvietenie je veľmi dobre čitateľné, dokonca aj pre osoby so zrakovým postihnutím. Dostupné programovanie: 5 + 2 alebo 6 + 1. Taktiež je možné zvoliť nasledujúce prevádzkové režimy: meranie teploty miestnosti, meranie teploty podlahy, meranie teploty miestnosti s obmedzením teploty podlahy. Medzi ďaľšie funkcie patria meranie spotreby (nutné nastavenie výkonu pripojeného okruhu či funkcia otvoreného okna (v prípade nastaveného náhleho poklesu teploty sa zariadenie na nastavený čas vypne). Možnosť voľby termostatu s WiFi pre vzdialenú správu zariadenia.

Poznámka: Zariadenie má možnosť kalibrácie teploty podľa referenčného teplomera
Dostupné verzie zariadení: biela a čierna

Napájanie 230 V AC. Max. Zaťaženie 16 A (3600 W)
Presné ovládanie vykurovania

Termostat má 2 teplotné snímače: priestorový sa používa na stabilizáciu teploty vo vykurovanej miestnosti a senzor podlahy umožňuje obmedziť teplotu na vopred určenú hodnotu. Táto funkcia vám umožňuje rýchlo a efektívne dosiahnuť správnu teplotu vzduchu a podlahy v miestnosti, čo zaručuje komfort a úplnú bezpečnosť.

 

Prevádzkové režimy termostatu:

    IN – vnútorný (priestorový) senzor reguluje teplotu v miestnosti a podlahový senzor je vypnutý. Režim sa používa vtedy, keď má termostat ovládať iný vykurovací systém ako podlahové vykurovanie

    FLOOR – podlahový senzor reguluje teplotu zeme pri vypnutom vnútornom senzore. Tento režim sa používa vtedy, keď má termostat ovládať podlahové vykurovanie, aby získal pohodlie teplej podlahy, napr. v kúpeľni.

    ALL – vnútorný senzor reguluje teplotu v miestnosti, pričom podlahový senzor obmedzuje teplotu podlahy a chráni ju pred prehriatím. Režim sa používa vtedy, keď termostat ovláda podlahové vykurovanie, ktoré slúži ako hlavný vykurovací systém v miestnosti.

charakteristika:

    Ovládanie pomocou dotykových tlačidiel
    Programovanie teploty 5 + 2 (5 dní v týždni + víkend)
    Spôsob montáže: zabudovaný – v            inštalačnej krabici
    Záruka: 24 mesiacov
    Štíhly tvar – len 12 mm hrubý!
    Snehovo biela farba
    Podsvietenie
    Signalizácia – kúrenie aktívne
    Možnosť manuálnej regulácie teploty                         Funkcia otvoreného okna                                               Meranie spotreby

    Vonkajší senzor – podlahový je súčasťou dodávky!

Technická špecifikácia:

    Príkon: <1,5 W
    Teplotný rozsah: 5 – 35 ° C
    Obmedzenie maximálnej teploty v podlahe: 10 ° C – 70 ° C
    2 senzory: zabudovaný senzor teploty vzduchu + senzor teploty podlahy NTC
    Maximálne výstupné zaťaženie: 16A
    Stupeň krytia: IP20
    Napájanie: 230 AC

Súprava obsahuje:

    Termostat so zabudovaným teplotným senzorom
    Vonkajší teplotný senzor – podlahový s káblom
    Montážne skrutky a návod

POZNÁMKA: Ponúkané zariadenie má schopnosť kalibrovať teplotu.

 

Prejsť na začiatok